هندریل و پارتیشن شیشه ای

انواع نرده شیشه ای شرکت درتیس :

هندریل  شیشه ای اکسپوزروکار )
هندریل شیشه ای دفنی ( توکار )
هندریل شیشه ای اسپیگوت | اسپیگت
هندریل  شیشه ای فیکس پوینت
هندریل اختصاصی و سفارشیhandrail ها با توجه به گوناگونی طرح و سبک اجرایی آن ها ، از الگوی یکدستی پیروی نمی کنند .ولی از آنجایی که شرکت درتیس ، یک شرکت در طراحی نرده های شیشه ای می باشد. این امکان را دارد که طرح مورد نظر شما را تولید کند.ساخت پایه و دستک و handrail کاملا منطبق بر خواست شما می باشد.درتیس توانایی اجرا انواع دست انداز و جان پناه شیشه ای در سطح شیبدار و سطوح مارپیچ در راه پله های کرو و قوسی را نیز دارد.

دیتیل نرده شیشه ای

در این دوره آپارتمان نشینی داشتن یه بالکن در ساختمان خیلی اهمیت و حیاتی می باشد. بیشتر این بالکن ها داری فضای کوچکی می باشند .پیشنهادما برای این بالکن ها کوچک این است که از شیشه های تاشو استفاده کنید .این مدل از شیشه های تاشو در کوتاه ترین زمان تنوانسته بین مردم محبوبیت زیادی رو جذب کند. برای همین دلیل تنوانسته است که بازار پرفروشی را ایجاد کنند . این سیستم جوری طراحی شده است یک قسمت از قطعات ثابت است و ما باقی متحرک می باشند .و در امتداد یک ریل در کنار هم حرکت می کنند و در انتها حرکت ثابت می ماند .جنس این شیشه ها از سکوریت های نشکن و از ضخامت 8 میلی متر ساخته و اجرا می شوند

اجرای هندریل شیشه ای

پنچره دوجداره upvc امروزه اسمی که شاید کمتر کسی باشد که شناختی از آن نداشته باشد و با پیشرفت در ساختمان سازی این نوع از پنچره ها بیشتر از همیشه خودنمایی می کنند.نوع جنس این پنچره های دوجداره از یک پروفیل به نام upvc ساخته و تولید می شوند. این پروفیلها از مواد های افزوده شده از جمله : پرکننده و ضد زنگ و ضد ضربه استفاده شده که نتیجه نهایی باعث ضد ضربه و ضد ترک خوردگی و به یک جنس مقاومت تبدیل شده و روانه بازار می شود. پنچره های upvcبه خاطر مقاومت بدنه ای که دارند باعث شد که در بازار ایران خوب رشد و جایگاه خوبی را داشته باشند .و شما می توانید در خانه خود از این پنچره های استفاده کنند و برای زمان زیاد از مزایای آن برخوردار شوید

استفاده از شیشه رنگی در نرده های شیشه ای

اگرقصد دارید حمام لوکس و مناسب و با امکاناتی مانند بادی چت ،تنظمات بخار و آب درمانی در یک فضای بسته برای حمام های کوچک برزگ داشته باشید می توانید از کابین های دوش استفاده کنید این نوع کابین ها دوش از یک سیستم دوش و محفظه تشکیل می شود و می توانید از ویژگی های مانند بادی چت و… به صورت دلخواه نصب و اجرا کرد.

پروفیل نرده شیشه ای | پروفیل هندریل شیشه ای

در اجرای هندریل شیشه ای روکار،از پروفیل ها یا کامپوننت خاص آلومینیومی بسیار محکم استفاده می شود این کامپوننت بر روی کف نصب می شوند و دارای طرح ها ورنگ های متفاوتی می باشند.پروفیل هندریل شیشه ای،پایه ی نگهدارنده هندریل است و از جنس آلومینیوم که اگر به صورت روکار باشد به آن هندریل شیشه ای اکسپوز و در صورتی که توکار نصب شود به آن هندریل شیشه ای دفنی می گویند.پروفیل هندریل شیشه ای به صورت دفنی از جنس آلومینیوم و فولاد کربن سه درصد نیز می باشد.جنس کامپوننت در قیمت حفاظ شیشه ای رابطه ی مستقیم دارد.

 

نرده شیشه ای فریم لس چیست؟

هندریل شیشه ای فریم لس ،پنلهای شیشه ای یک تکه و بدون درزی است که هیچ اتصالی روی آن نصب نمی باشد، کاربر ویوی مورد نظر را بدون هیچ مانعی وبه طور کامل می بیند.لبه های این حفاظ شیشه ای کاملا صاف و صیقلی می باشد و شیشه ها از طرف پایین توسط بستهای استیل  ضد زنگ به زمین متصل می شوند.حفاظ های شیشه ای از نوع فریم لس بسیار ظریف و لوکس هستند و قابلیت نصب در هر مکانی را دارند.شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که این حفاظ های شیشه ای بدون قاب تا چه حد مقاومت دارند؟ باید این نکته را خاطر نشان کنیم که هندریل شیشه ای فریم لس از مقاومت بالایی برخوردار است و با بست های بسیار قوی به زمین متصل هستند.ضخامت شیشه های سکوریت را به طور معمول 10 میل در نظر می گیرند ولی معمولا ضخامت نرده شیشه ای فریم لس بعد از بازدید کارشناس از محل تعیین می گردد.هندریل شیشه ای مدل دفنی وفیکس پوینت می تواند نمونه ای از نوع فریم لس باشد.

فهرست